Romania.idle.ro

Romania.idle.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin

In jos 
AutorMesaj
[aCm.'?'
Vizitator

MesajSubiect: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Dum Iul 03, 2011 3:53 am

Am intrat si eu pe sv si era lag ... am zis sa dea cnv amx_cvar sv_unlag 1 ca este lag pe sv.KoS mi-a dat gag...dp mi l-a scos bwin.I-am zis lui KoS sa se lase de cs ca nuj sa admineze,iar mi-a dat gag.Dp ma injurat de morti.
Ar tebuie sa ii se scoata adminu.Prea abuzeaza de el.
DOVADA :
Sus In jos
GoMoY^1^

Puncte : 2728
Data de inscriere : 04/06/2011

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Dum Iul 03, 2011 3:59 am

In primul rand [acm in ciuda faptului ca el te-a injurat de "morti" cum spui tu incearca sa Nu faci posturi cu limbaj inadecvat pe forum, NU E FRUMOS!

+DE ASTA VREM SI NOI SA VEDEM DOVADA

Bwin GoMy^1^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BuRLy

Puncte : 2816
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Dum Iul 03, 2011 4:04 am

La treaba asta dau dreptate lui ACM
Sus In jos
[aCm.'?']"

Puncte : 2650
Data de inscriere : 03/07/2011

MesajSubiect: DOVADA. ca nu a mers nuj dc. :d   Dum Iul 03, 2011 4:06 am

Sus In jos
BuRLy

Puncte : 2816
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Dum Iul 03, 2011 4:21 am

Uite ca a aparut si dovada Smile
Sus In jos
KoS's
Vizitator

MesajSubiect: re   Dum Iul 03, 2011 1:15 pm

Bosulica dc te.am injurat?? ptr k m.ai lu.at numai peste picor nu? dc iti dadeam gag??ptr k injurai pe servar nu ?? aici nu e stana sa fluieram sh sa injuram...
Sus In jos
Administrator

Puncte : 2646

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Dum Iul 03, 2011 11:52 pm

Amandoi da vina unu zice ceva unu alceva si nu se stie amandoi au 2 bulinute negre Smile) afro afro
Sus In jos
[aCm.'?']"

Puncte : 2650

MesajSubiect: omg   Lun Iul 04, 2011 7:22 am

KoS am injurat eu pe sv ? arata ma dovada ca am injurat eu pe sv ... am zis doar sa dea cnv unlag si tu repede gag degeaba. Tu sti sa adminezi sau nu ?
ADMINISTRATORE eu dc sa am bulina neagra x(x(x(x(x(x( ? Degeaba nu ?X(X(X(X(X((X(X(X(X(X(X(X(X(X(X(
Sus In jos
KoS's
Vizitator

MesajSubiect: re   Lun Iul 04, 2011 7:32 am

bvai nebunule ma prostesti in fata? cum poti sa zici k tia.m dat gag k ai cerut cvar_unlag?? ejti nebun,nush dc drq imi pierd eu timpul cu un copil bonlav....o sa vb cu bwin sa iti faca admn sa te vad p tn cum ai sa procedezi bunule kre ejti.
Sus In jos
bwin
Founder
Founder

Puncte : 2763
Data de inscriere : 28/05/2011

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   Lun Iul 04, 2011 9:41 am

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://romania.myfreeforum.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin   

Sus In jos

scoateti adminu lui KoS k nuj sa admineze,abuzeaza de admin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania.idle.ro :: Ne-am mutat pe http://romania-idle.ucoz.ru/ inregistreazate si tu-
Mergi direct la: