Romania.idle.ro

Romania.idle.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin

In jos 
AutorMesaj
BuRLy

Puncte : 2699
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin    Joi Iun 16, 2011 8:05 am

Nu sunt deacord la cereri sa se acc asa usor

In primu rand sa aive minim 20 ore "nu min "jucate pe sv pentru "SLOT " "NU ADMIN "
Pentru a ne putea da seama ce fel de player e nu vine unu care are 20 de ore si vrea admin ca are el 20 ore nu frate asa .
Intai sa stea pe sv sa ne puteam da seama daca poate sa tina un admin
Nu sa dam asa aiurea la ori si cine ca asa aveam 500 de admini si nu facem nimik
De exemplu eram pe sv si mai erau 3 adminii si imi zice mie sa dau votemap Smile) ca ei niki nu cred ca avea macar legatura cu adminu daca nu stia votemap sa dea si de mai multe ori au facut asa dar nu mai zic nimik

As dori si eu un rsp de la voi
Daca sunteti deacor cu ce zic io

??????
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
By&A
Vizitator

MesajSubiect: De acord   Joi Iun 16, 2011 8:10 am

Sunt de acord cu ce spui tu sunt uni "admini" care stau degeaba pe server chiar nu au experinta de admin D.O.P nu are treaba cu servaru el sa faca fraguri......
Sus In jos
BuRLy

Puncte : 2699
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Re: Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin    Joi Iun 16, 2011 9:31 am

D.O.P este un player forte cuminte si tine redirecte 30 si e pe sv de cand sa deschis serverul
Si e primu lui admins si nu a dat niki o comanda aiurea pana acuma fata de alti care au 100 greseli
Sus In jos
m4 fin

Puncte : 2575
Data de inscriere : 08/06/2011

MesajSubiect: Re: Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin    Sam Iun 18, 2011 12:29 am

Sunt cu ce zici....daca te grabesti sa dai pro la fiecare cerere nu e prea bine tongue
Indicat ar fi ca cei care fac cereri sa aiba steam.......am fost dezamagit sa vad admin cu cheat Mad
RESPECT!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin    

Sus In jos

Vreau un rsp de la bwin gomy m4 fin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania.idle.ro :: Ai probleme la inregistrare baga id bwin_sby romania.idle aly.ubitu iubi_tau53-
Mergi direct la: