Romania.idle.ro

Romania.idle.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Intr-o zi de marti adica in 22.06.2011 jucam pe serverul romania.idle.ro si aveam 10-1 pe fy snow find ca am avut bulan ca nu tot deauna joc bine cate odata bine cate odata rau dar vreau sa ma lasati sa joc in continu pe serverul vostrtu

In jos 
AutorMesaj
cRs
Vizitator

MesajSubiect: Intr-o zi de marti adica in 22.06.2011 jucam pe serverul romania.idle.ro si aveam 10-1 pe fy snow find ca am avut bulan ca nu tot deauna joc bine cate odata bine cate odata rau dar vreau sa ma lasati sa joc in continu pe serverul vostrtu   Lun Iun 20, 2011 10:22 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
BuRLy

Puncte : 2725
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Re: Intr-o zi de marti adica in 22.06.2011 jucam pe serverul romania.idle.ro si aveam 10-1 pe fy snow find ca am avut bulan ca nu tot deauna joc bine cate odata bine cate odata rau dar vreau sa ma lasati sa joc in continu pe serverul vostrtu   Mar Iun 21, 2011 5:17 am

Daca ai primit ban lasane ip si fha o cerere unban cu numele adminului care tea banat sau ce tea facut
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Intr-o zi de marti adica in 22.06.2011 jucam pe serverul romania.idle.ro si aveam 10-1 pe fy snow find ca am avut bulan ca nu tot deauna joc bine cate odata bine cate odata rau dar vreau sa ma lasati sa joc in continu pe serverul vostrtu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania.idle.ro :: Ne-am mutat pe http://romania-idle.ucoz.ru/ inregistreazate si tu-
Mergi direct la: