Romania.idle.ro

Romania.idle.ro

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine

In jos 
AutorMesaj
mYm

Puncte : 2707
Data de inscriere : 17/06/2011

MesajSubiect: Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine   Mier Iun 22, 2011 11:06 pm

Leam Dat Destroy (nam acces la ban X() Pt neprezentarea pozelor la timpul cerut ex azi iam dat destroy lu fritz iam facut 5 poze iam zis id 1 min +BUZZ ecl face Ce MAh?? si intra la joc eu iam zis vei cati expira timpul cerut;)) el nik a trecut un min si JUMATATE si DESTROY si lu puscaria azi aiam dat pt ca ieri iam fact 5 poze si a iesit de pe sv Wink)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
BuRLy

Puncte : 2816
Data de inscriere : 30/05/2011

MesajSubiect: Re: Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine   Joi Iun 23, 2011 1:26 am

Krew daca mai faci poze aiurea iei remove ai mai facut u o data poze la inceputu rundei ai grija imi poti spune mi e daca crezi ca e vrunu suspect de cod si ii dau io ban sau ii fac io poze si maxim 3 poze se face nu 5 cate faci u
Sus In jos
mYm

Puncte : 2707
Data de inscriere : 17/06/2011

MesajSubiect: Re: Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine   Joi Iun 23, 2011 1:52 am

k.......
Sus In jos
L33T

Puncte : 2686
Data de inscriere : 13/06/2011
Localizare : Resita

MesajSubiect: Re: Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine   Lun Iun 27, 2011 1:10 pm

la fel si cu blindu.......nu cred k ai tu ce sa dai blind la admii sau dc ..........!! Question Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine   

Sus In jos

Ban fritz,puscaria,si nu mai stiu cine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania.idle.ro :: Ne-am mutat pe http://romania-idle.ucoz.ru/ inregistreazate si tu-
Mergi direct la: